marketing w firmie

prezenty

Prezenty na 18-stki i nie tylko

Urodziny, jeżeli nie masz pomysłu idealnym podarunkiem może być niezwykły a w dodatku śmieszny kubek, koszulka czy poduszka z nadrukiem. Na rynku jest mnóstwo firm, które proponują tego typu usługi. Wszyscy uwielbiają takie gadżety, rozśmieszają, a przede wszystkim są miłym gestem.


12.jpgZa co kochamy takie upominki? Są uniwersalne. Podarunek tego typu nie jest drogi, tak więc można go podarować na różne okazje: imieniny, parapetówka, urodziny. Upominek tego typu podarować nawet osobie, której do końca nie znamy ponieważ każdy uśmiechnie się podczas picia porannej kawy na widok sympatycznej postaci anonimowanej oraz znanego cytatu. Producenci oferują nam umieszczenie nie tylko gotowych wzorów, lecz też umieszczenie własnego wzoru lub zdjęcia, a więc jest to wspaniały pomysł na upominek np. dla dziadków od świeżo upieczonych rodziców, zamiast tradycyjnego zdjęcia dziecka można dać dziadkom kubek lub poduszkę. Inny przykład? Nieistotne czy nasz pracodawca jest najlepszym człowiekiem pod słońcem czy też despotą, którego boi się cały personel, w dobrym tonie jest kupić prezent stonowany, niezbyt osobisty. Najlepszy będzie prezent, który wywoła u niego uśmiech każdego poranka, a wszystkim pozostałym wyjdzie to na dobre.


Sama często robię takie prezenty rodzinie, kwiaty więdną, a taki prezent zostanie na dłużej. Zamówienie nie jest skomplikowane, różni się tym skąd zamawiamy- np. firmy internetowe zazwyczaj na stronach mają kreator, dzięki któremu możemy ustalić wszystkie dane dotyczące wyglądu prezentu. Potem wystarczy już tylko wypełnić dane teleadresowe, na które zamówienie ma być dostarczone przez kuriera i przelać pieniądze. Nic prostszego, szybko i bez chodzenia po sklepach możemy sprawić komuś świetny prezent.